Gratulujeme nejúspěšnějším makléřům 3. čtvrtletí roku 2017:

Zdeněk Štourač

Lenka Maděřičová

Ing. Petr Vaněk

Lucie Ulbrichová

Ing. Bc. Lucie Hladká

Celkem prodali nemovitosti v hodnotě 57 456 500 Kč

Zdeněk Štourač

Patří mezi naše TOP makléře. V roce 2016 se stal makléřem roku. Než začal působit v realitách, provozoval firmu v oblasti designu interiérů. Ve svých nejlepších letech hledal podnikatelskou příležitost, kde by zúročil zkušenosti nejen z obchodní oblasti, ale především z oblasti interiérů, která je s realitami úzce spjatá. Specializuje se na video prohlídky, kterými dokáže nemovitost velmi atraktivně představit. Zakládá si na individuálním přístupu k zákazníkovi a dělá maximum, aby uspokojil jeho potřeby. Řídí se mottem: „Když dva dělají totéž, není to totéž“.

608 964 884, webová stránka makléře

Lenka Maděřičová

Patří mezi naše TOP makléře. V realitách působí od roku 2006, v síti RE/MAX od roku 2009. Do naší kanceláře RE/MAX Pro přešla v roce 2012. V podnikání není tedy žádný nováček. Podniká od roku 1994. Čtrnáct let provozovala ve Žďáře nad Sázavou svoji prodejnu s obuví. Protože ji vždycky obchod bavil, rozhodla se v roce 2006 pro změnu a věnovat se realitnímu obchodu. Orientuje se na rezidenční nemovitosti  – byty, domy a pozemky.

Působí jednak v oblasti Vysočiny, prioritně Žďáru nad Sázavou, odkud pochází, a také v Brně a jeho blízkém okolí. Od roku 2013 patří k našim nejvýkonnějším makléřům. Při práci ji doprovází věrný čtyřnohý parťák – fenka Besinka.

733 679 932, webová stránka makléře

Ing. Petr Vaněk

Patří dlouhodobě k našim nejproduktivnějším makléřům. Než přišel do RE/MAXu pracoval v oblasti geoinformací ve středním managementu významné pražské firmy. Rozhodl se však, že už nechce být primárně zaměstnancem a trávit podstatnou část dne u počítače.  Proto hledal jinou profesní cestu. V realitách je podle něj šance na seberealizaci i ocenění ze strany spokojených klientů. Díky vnitřní motivaci, pomoci kolegů i systému školení se rychle vypracoval mezi nejlepší makléře RE/MAX Pro a nyní patří k nejvyhledávanějším makléřům pro oblast Brna a okolí. Pokud potřebují služebně mladší kolegové radu, vědí, kde najdou pomoc.

Obchod s realitami pro Petra není jen práce, ale do jisté míry také poslání. Snaží se být svým klientům nápomocen ke správným rozhodnutím, protože ví, že chybná rozhodnutí spojená s nákupem či prodejem nemovitostí mohou člověka ovlivnit na celý život. Stejně zodpovědně přistupuje i ke své rodině, a pokud zrovna neřeší nějaký realitní případ, najdete ho s ní na nějakém výletě či u stolní hry.

733 679 952, webová stránka makléře

Lucie Ulbrichová

Realitní makléřkou se stala především kvůli svému vnímání světa kolem. Od dětství ráda procházela ulicemi, prohlížela si domy, a když se setmělo a rozsvítila se okna, představovala si, jak asi lidé v těch domech žijí, jaké jsou jejich domovy. Později se začala zajímat o architekturu a bytový design. Její život se nakonec ubíral trochu jiným směrem.

Než se rozhodla stát realitní makléřkou, pracovala jako specialista prodeje ve velké výrobně – montážní firmě v oblasti strojírenství. Teď se vrátila zpět ke svému dětskému snu a svým klientům je průvodcem v situacích, kdy se jejich život mění spolu se změnou bydlení.

724 325 443, webová stránka makléře

Ing. Bc. Lucie Hladká

Makléřkou v naší kanceláři je již několik let. Prodává nemovitosti v oblasti Brna, Blanska a jejich okolí. Specializuje se na prodej pozemků.

K realitám se dostala díky práci projektantky. 10 let se zabývala projekční činností v oboru pozemních staveb. Díky těmto zkušenostem je schopná přesně vyhodnotit a následně odstranit rizika při prodeji stavebních pozemků.

Aby dostála své filozofii – zajistit svým klientům profesionální služby pro jejich maximální spokojenost, složila v roce 2016 certifikační zkoušku „Certifikovaný realitní makléř ISO 17024“, což je v realitní oblasti nejvyšší možná certifikace.

739 300 431,webová stránka makléře