Gratulujeme pětici našich makléřů, kteří byli nejúspěšnější v druhém čtvrtletí roku 2017:

Lenka Maděřičová (vpravo)

Lucie Pavlíčková (uprostřed)

Ing. Petr Vaněk (druhý zleva)

Mgr. Marcel Duda (druhý zprava)

Lucie Ulbrichová (vlevo)

Celkem prodali nemovitosti v hodnotě 34.287.010,- Kč

Lenka Maděřičová

Patří mezi naše top makléře. V realitách působí od roku 2006, v síti RE/MAX od roku 2009. Do naší kanceláře RE/MAX Pro přešla v roce 2012. V podnikání není tedy žádný nováček. Podniká od roku 1994. Čtrnáct let provozovala ve Žďáře nad Sázavou svoji prodejnu s obuví. Protože ji vždycky obchod bavil, rozhodla se v roce 2006 pro změnu a věnovat se realitnímu obchodu. Orientuje se na rezidenční nemovitosti  – byty, domy a pozemky.

Působí jednak v oblasti Vysočiny, prioritně Žďáru nad Sázavou, odkud pochází, a také v Brně a jeho blízkém okolí. Od roku 2013 patří k našim nejvýkonnějším makléřům. Při práci ji doprovází věrný čtyřnohý parťák – fenka Besinka.

733 679 932, webová stránka makléře

Lucie Pavlíčková

Do realitního světa ji přivedla v podstatě náhoda, devět let pracovala v telekomunikacích jako obchodní konzultant, dalších osm let budovala vlastní firmu, kterou poté prodala. Všechny činnosti, které v profesním životě prošla, se jí v okamžiku možnosti být realitní makléřkou spojily a dávaly smysl.

Pro kancelář RE/MAX Pro se rozhodla jednak kvůli značce, kterou již znala a také z důvodu zázemí, které jí poskytuje. Podpora byla pro ni v začátcích velmi důležitá. Cílem její makléřské činnosti je být pro lidi profesionálem, na kterého se budou s důvěrou obracet.

776 123 887, webová stránka makléře

Ing. Petr Vaněk

Patří dlouhodobě k našim nejproduktivnějším makléřům. Než přišel do RE/MAXu pracoval v oblasti geoinformací ve středním managementu významné pražské firmy. Rozhodl se však, že už nechce být primárně zaměstnancem a trávit podstatnou část dne u počítače.  Proto hledal jinou profesní cestu. V realitách je podle něj šance na seberealizaci i ocenění ze strany spokojených klientů. Díky vnitřní motivaci, pomoci kolegů i systému školení se rychle vypracoval mezi nejlepší makléře RE/MAX Pro a nyní patří k nejvyhledávanějším makléřům pro oblast Brna a okolí. Pokud potřebují služebně mladší kolegové radu, vědí, kde najdou pomoc.

Obchod s realitami pro Petra není jen práce, ale do jisté míry také poslání. Snaží se být svým klientům nápomocen ke správným rozhodnutím, protože ví, že chybná rozhodnutí spojená s nákupem či prodejem nemovitostí mohou člověka ovlivnit na celý život. Stejně zodpovědně přistupuje i ke své rodině, a pokud zrovna neřeší nějaký realitní případ, najdete ho s ní na nějakém výletě či u stolní hry.

733 679 952, webová stránka makléře

Mgr. Marcel Duda

Přišel do RE/MAX Pro před dvěma lety, je velmi charismatický makléř. Obchod dělal v podstatě celou svoji kariéru. Začínal ve farmacii. Reality ho dlouhodobě lákaly a našel si v nich svoji cestu.

Činnost realitního makléře, jak říká, dělá „po svém“. Svoje služby poskytuje tak, aby se klientovi zásadně vyplatily. Velkou část času věnuje přípravě, profesionálnímu nafocení a marketingu nemovitosti. Považuje to za zásadní část, která se mnohdy podceňuje. Specializuje se na prodej formou Open house v kombinaci se systémem zanechávání cenových návrhů.

775 647 993, webová stránka makléře

Lucie Ulbrichová

Realitní makléřkou se stala především kvůli svému vnímání světa kolem. Od dětství ráda procházela ulicemi, prohlížela si domy, a když se setmělo a rozsvítila se okna, představovala si, jak asi lidé v těch domech žijí, jaké jsou jejich domovy. Později se začala zajímat o architekturu a bytový design. Její život se nakonec ubíral trochu jiným směrem.

Než se rozhodla stát realitní makléřkou, pracovala jako specialista prodeje ve velké výrobně – montážní firmě v oblasti strojírenství. Teď se vrátila zpět ke svému dětskému snu a svým klientům je průvodcem v situacích, kdy se jejich život mění spolu se změnou bydlení.

724 325 443, webová stránka makléře